🔶پیام تبریک فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به مناسبت روز شهرداری ها ودهیاری ها

🔶پیام تبریک فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به مناسبت روز شهرداری ها ودهیاری ها

🔶محسن بیرانوند فرماندار شهرستان بندر ماهشهر، این روز را به شهرداران و دهیاران شهرستان بندر ماهشهر تبریک گفت

🔶چهاردهم تیرماه بنام روز  شهرداری و دهیاری نامگذاری شده و هدف آن آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری ها ودهیاری‌ها، ارتقا منزلت خانواده بزرگ شهرداران  دهیاران، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با این مدیریت  است .

🔶ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی از مهمترین سیاستگذاریها در بحث مدیریتی نوین می باشد و امروزه شهرها و روستا ها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.بی تردید در فرایند مردم سالاری، کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همچون پلی کوچک شهروندان را به شهرداری ها و دهیاری ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می شود.

🔶اینجانب فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه روز “شهرداری ها و دهیاری ها “ را به تمامی کارکنان پرتلاش و خستگی ناپذیر مدیریت شهری و روستایی شهرستان بندر ماهشهر تبریک عرض نموده و امیدوارم که در پرتو همکاری‌های متقابل، خدماتی در شان شهروندان در عرصه توسعه شهری ارائه شود. از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران این عرصه را آرزومندم.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۵۳