معاونت سیاسی اجتماعی فرماندار ، نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد

معاون فرماندار در جلسه با سازمان های مردم نهاد:

*حضور در تجمعات خیانت به سلامت عمومی شهروندان میباشد*

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر : با حضور معاونت سیاسی اجتماعی فرماندار ، نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد

hdr

hdr

hdr

و برخی اصحاب رسانه با موضوع مقابله با ویروس کرونا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار و راه کارهای مقابله با این ویروس با استفاده از ظرفیت NGOها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

🔶مهندس عادل عکرش معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در این خصوص اظهار داشت: متاسفانه با افزایش مبتلایان ویروس کرونا در سطح شهرستان شاهد خستگی عوامل بویژه در حوزه بهداشت و درمان هستیم که این امر در روند مقابله با ویروس کرونا اثر منفی خواهد داشت.

🔶وی افزود: یکی از مهمترین عوامل افزایش مبتلایان، عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و حضور در مراسمات و تجمعات بوده و درصورت تکرار این روند ، باید منتظر افزایش آمارها نیز باشیم.

🔶عکرش تصریح کرد : به واقع در این وضعیت، حضور در تجمعات و مراسمات، نوعی خیانت به سلامت عمومی شهروندان بشمار رفته که موجب به خطر افتادن سلامت مردم خواهد شد.

🔶وی در ادامه افزود : بر همین اساس از عموم شهروندان عزیز تقاضا داریم ضمن توجه به نکات بهداشتی، از حضور در تجمعات و مراسمات خودداری نموده تا بتوانیم هرچه سریعتر بر این ویروس غلبه کرده و به شرایط عادی دست یابیم.

🔶معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در پایان بیان داشت : از فعالان اجتماعی و اصحاب رسانه شهرستان نیز تقاضا دارم با همیاری و استفاده از ظرفیتهای خود ، ما را در راه مقابله با ویروس کرونا یاری رسانده تا در پایان یکماه وضعیت فوق العاده در شهرستان شاهد کاهش مبتلایان و رسیدن به وضعیت عادی باشیم.

🔶در ادامه این نشست نیز حاضران به بیان نظرات، پیشنهادات و برنامه های خود جهت افزایش آگاهی عمومی مردم مخصوصا اقشار آسیب پذیر پرداختند.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۶۰