🔶مراسم تکریم و معارفه بخشدار بندرامام خمینی برگزارشد

🔶مراسم تکریم و معارفه بخشدار بندرامام خمینی برگزارشد

🔸مراسم تکریم و معارفه بخشدار بندر امام خمینی باحضور ثبوتی مدیرکل سیاسی تقسیمات کشوری ، حسینی مدیرکل امور روستای استانداری برگزار گردید و حجت‌الله خسروی به جای آرش قنبری بخشدار شهر بندر امام شد

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر، صبح روز دوشنبه ۲۲ مهر، مراسم تکریم و معارفه بخشدار بندر امام خمینی در محل سالن جلسات فرمانداری بندرماهشهر برگزار شد و حجت‌الله خسروی به جای آرش قنبری بر صندلی بخشداری این شهر نشست.

فرماندار بندرماهشهر در این جلسه اظهار داشت: به نوبه خود از زحمات مهندس قنبری تشکر می کنم و در طول این مدت هیچ رابطه ی رییس و مرئوسی بین ما وجود نداشت و مثل دو برادر با یکدلی و همدلی کار را پیش بردیم.

وی ادامه داد: طی دو سال اخیر اتفاقات خوبی در بندرامام خمینی (ره) رخ داد. نمی گویم که تمام مسائل و مشکلات حل شد ولی یک مدیر را در مقطع خودش و با کارهایی که انجام می دهد نسبت به گذشته باید سنجید.

فرماندار بندرماهشهر ضمن قدردانی از زحمات قنبری، در خصوص بخشدار جدید اظهار داشت: از مهندس خسروی شناخت کاملی دارم و در فرمانداری ایذه با وی همکار بودیم. مهندس خسروی انسانی اجتماعی، مردمی و پیگیر است. وی بخشدار یکی از بخش های مهم شهرستان ایذه بود و با تعاملاتی که داشت، کارنامه بسیار خوبی در آن سمت از خود برجای گذاشت.

وی تاکید کرد: خسروی می تواند یک گزینه بسیار خوب برای بخش بزرگ و مهم بندرامام خمینی(ره) باشد. بخش بندر امام را نمیتوان با بقیه بخش های کشور مقایسه کرد؛ زیرا از نظر اهمیت، یک بخش بسیار استراتژیک در کشور محسوب می شود.

بیرانوند افزود: بخشدار جدید باید کار های نیمه تمام قنبری را به پایان برساند و برای اقدامات بهتر برنامه ریزی کند. برای خدمت به مردم، در هیچ سطحی نباید قناعت کرد.

🔸همچنین بخشدار جدید بندر امام خمینی در این جلسه گفت: از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بندر امام برای توسعه و پیشرفت و رفع مشکلات این شهر استفاده خواهم کرد.

حجت الله خسروی ادامه داد: با همیت و جدیت تمام پروژه‌های نیمه‌کاره در شهر بندر امام را پیگیری خواهم کرد تا به سرانجام مقصود رسیده و مردم این شهر از آنها منتفع شوند.

بخشدار جدید بندر امام اضافه کرد: به توصیه امام جمعه بندر امام در مورد مشاوره‌های غلط عمل و از مشاوران مورد وثوق استفاده خواهم کرد.
روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۲۷۷