🔶در مراسمی به مناسبت هفته ناجا فرماندار بندر ماهشهر از کارکنان نیروی انتظامی این شهرستان تجلیل کرد

🔶در مراسمی به مناسبت هفته ناجا فرماندار بندر ماهشهر از کارکنان نیروی انتظامی این شهرستان تجلیل کرد
فرماندار بندر ماهشهر: نیروی انتظامی پیشانی و راس مقابله با ناامنی‌ها در سطح کشور است

فرماندار بندر ماهشهر گفت: نیروی انتظامی در پیشانی و راس مقابله با ناامنی‌ها در سطح کشور است.

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر، محسن بیرانوند در آیین تقدیر از فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی این شهرستان، با گرامیداشت یاد شهدا از جمله دو شهید نیروی انتظامی که سال گذشته در بندر امام خمینی (ره) توسط تروریست‌ها به شهادت رسیدند، اظهار کرد: نیروی انتظامی در پیشانی و راس مقابله با ناامنی‌ها در سطح جامعه و کشور است.

وی ادامه داد: اما این موضوع بدان معنا نیست که باقی نیروهای نظامی ما درگیر این موضوع نیستند، بلکه همپوشانی همه این نهادها می‌تواند امنیت پایداری برای کشور به ارمغان بیاورد.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: رفته رفته وضعیت امنیتی شهرستان با هوشیاری نیروی انتظامی بهبود پیدا کرده و آمار کشفیات، جرائم و اقدامات ما بهتر شده است. دستگاه‌های امنیتی استان نیز این موضوع را تایید می‌کنند.

بیرانوند با تأکید بر نقش مردم در تأمین امنیت جامعه، متذکر شد: همه مردم باید در تأمین امنیت به نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی کمک کنند.

وی در پایان اضافه کرد: نیروی انتظامی با حداقل حقوق نسبت به دستگاه‌های دیگر در حال فعالیت است و امیدواریم مجلس طرحی در نظر بگیرد تا این مشکل نیز حل شود.

🔸در پایان این مراسم فرماندار بندر ماهشهر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات و تلاش‌های فرمانده انتظامی و رؤسای واحدها و کلانتری‌های شهرستان تقدیر کرد.
۲۰ مهر
روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۱۶۲