فرماندار بندر ماهشهر: حامیان وهمراهان اصلی خدمات‌رسانی به زائران اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین مردم هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر، سومین جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی این شهرستان با حضور فرماندار، حجت‌الاسلام غبیشاوی امام جمعه و اعضای این ستاد در محل فرمانداری بندر ماهشهر برگزار شد.

 

 

 

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در این نشست با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اظهار داشت: به برکت خون سیدالشهدا(ع) اربعین حسینی به یک همایش میلیونی جهانی تبدیل شده و بهترین فرصت ممکن برای تبیین نهضت حسینی و تشریح قیام امام حسین(ع) است.

 

 

 

منصور قمر در ادامه با اشاره به عملکرد این ستاد در سال‌های گذشته گفت: با توجه به ظرفیت‌های بندر ماهشهر و همچنین هماهنگی با واحدهای فعال در شهرستان و همراهی و مشارکت بسیار مطلوب مردم مومن و ولایتمدار شهرستان بندر ماهشهر انتظار می‌رود در سال جاری عملکرد مطلوب‌تری را نسبت به سال‌های گذشته داشته باشیم.

 

 

 

وی یادآور شد: حامیان وهمراهان اصلی خدمات‌رسانی به زائران اباعبدالله الحسین در ایام اربعین حسینی  در مرز شلمچه و موقعیت قمر بنی هاشم (ع) مردم عزیز هستند.

 

 

 

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: انتظار داریم کمیته‌های تعیین شده شهرستان در راستای جذب مشارکت مردمی با استفاده از همه ظرفیت‌ها در شهرستان برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در موقعیت قمر بنی هاشم عنایت ویژه‌ای داشته باشند.

 

 

 

 

قمر متذکر شد: لازم است کمیته‌های ستاد برنامه‌ریزی مناسبی در رابطه با موارد مربوط به مسایل بهداشتی، درمانی، رفاهی و پذیرایی، حمل و نقل و … زائران داشته باشند.

 

 

 

وی در پایان بر لزوم برگزاری جلسه توجیهی با متولیان موکب‌ها تاکید کرد.

 

۳۱۲۴